DONACIJA DOMU ZA DJECU U NAZOROVOJ!

Učenici i djelatnici naše škole sakupili su kroz dobrovoljne donacije gotovo 2800 kn. Nakon što je Dom u Nazorovoj izrazio potrebu za higijenskim potrepštinama za najmanje štićenike doma prikupljenim sredstvima kupljeno je: 15 pakiranja pelena svih veličina, 20 velikih pakiranja vlažnih maramica, 8 velikih pakiranja Aqua Maris sprejeva za nos, 42 vitaminske masti (od čega je pola donacije Ljekarne Coner), 20ak četkica za zube za djecu, 10ak dječjih pasti za zube, desetak gelova za tuširanje i kupki i naravno nešto malo i slatkiša (30 pakiranja čokoladnih Svetih Nikola, desetak velikih pakiranja smokića, 40ak sokova i nekoliko pakiranja Čokolina).

Isporuka je sutra u subotu u 10 sati. 

Nadajmo se da smo bar malo njihovoj djeci uljepšali nadolazeće blagdane! Veliko hvala svima koji su sudjelovali u ovoj akciji! 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.