Poziv odabranim agencijama za predstavljanje ponude za školsku ekskurziju u Republiku Crnu Goru i Republiku Sjevernu Makedoniju

U ponedjeljak 25. studenoga 2019. godine sastalo se Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za školsku ekskurziju 3.a, 3.b., 3.c u Republiku Crnu Goru i Republiku Sjevernu Makedoniju. Pristigle su ponude sljedećih putničkih agencija: Alga travel agency d.o.o., Molnar Travel, Blagec Tours, Marbis, Brod Tours, Čazmatrans. 

Povjerenstvo je odabralo ponude sljedećih agencija: Brod Tours, Čazmatrans, Molnar Travel. Navedeni potencijalni davatelji usluge pozivaju se na predstavljanje ponuda u utorak 3. prosinca 2019. u 19 sati u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar (učionica 55).

Svaki potencijalni davatelj usluge ima na raspolaganju 8 minuta za prezentiranje sadržaja ponude.