Natjecanje u izradi poslovnog plana

Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju obilježen je u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar s nekoliko događanja. Prvo, uvodno događanje kojim je započeo tjedan 21. studenoga 2017. godine bilo je natjecanje u izradi poslovnog plana za učenike četvrtih i trećih razreda. U ovom natjecanju učenici su trebali primijeniti stečena ekonomska znanja kako bi izradili poslovni plan za zadanu poslovnu organizaciju i djelatnost. Poslovni plan je iznimno važan dokument koji pomaže poduzetnicima u donošenju odluka te je cilj ovog natjecanja pripremiti učenike na zahtjeve tržišta rada i poslovnog svijeta u kojemu će i oni uskoro aktivno sudjelovati.

Učenici četvrtih razreda, smjer ekonomist, koji su sudjelovali na natjecanju su: Veronika Kovač, Lea Pandur, Emili Bačak, Martina Herman, Sara Starčević i Ema Novak. Učenici trećih razreda, smjer ekonomist, koji su sudjelovali na natjecanju su: Gabriela Ružić, Magdalena Zdelarec, Anamarija Jurešić, Luka Kurešević, Annabella Kovarik, Dino Zobundžija, Filip Horvat, Zvonka Panić, Ivana Cindrić, Lucija Kranjčević, Luka Knez i Andrea Holi. Od četvrtih razreda najbolji rezultat na natjecanju ostvarile su učenice iz 4.a razreda: Martina Herman, Sara Starčević i Ema Novak, dok su od trećih razreda najbolji rezultat ostvarili učenici iz 3.b razreda: Filip Horvat, Ivana Cindrić i Zvonka Panić.

Svim učenicima čestitam na postignutim rezultatima!

Nikolina Stanivuković, mag.oec.

This entry was posted in Natjecanja. Bookmark the permalink.

Comments are closed.