Poštovani učenici i roditelji,
Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske najavio je štrajk i za petak 29. studenog 2019. godine u trajanju radnog vremena Škole.
Kako trenutno ne raspolažemo informacijom o konačnom broju nastavnika u štrajku ili o mogućem prekidu štrajka, Škola će prema raspoloživom nastavnom osoblju pokušati organizirati nastavu.
Osoba zadužena za pružanje informacija o provedbi štrajka u Ekonomskoj i birotehničkoj školi Bjelovar je:
Saša Aušperger, dipl.oec
kontakt: 098 903-4753

Odlukom većine zaposlenika Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar na skupu zaposlenika održanom jutros, 28. studenog 2019. godine u 7:40 sati, danas se zbog štrajka djelomično održala nastava prema već ranije objavljenom rasporedu. Nastavu su prema jučerašnjoj najavi imali samo učenici 1.b, 2.d, 3.d, 4.c i 4.d razreda.
U slučaju nastavka štrajka raspored za petak 29. studenog je sljedeći:

4.D: 1. i 2. sat ujutro engleski jezik (od 8.00 do 9.35)
1.A: 3. i 4. sat ujutro engleski jezik (od 9:40 do 11:25)

Hvala svima na razumijevanju!

Vladimir Štefanec, prof
ravnatelj Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar