Ponude

POZIV NA SASTANAK POVJERENSTVA VEZANO UZ  ODABIR PONUDE – POSJET MAĐARSKOM PARLAMENTU

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i  izbor najpovoljnije ponude (u daljnjem tekstu : Povjerenstvo) sukladno odredbi članka 14.st.5., a u svezi čl.15. Pravilnika o izvođenju  izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, na sastanku održanomdana 30. studenoga 2018. godine, u 19,00 sati u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar,  utvrdilo je da su na javni poziv vezano uz organizaciju posjeta mađarskom parlamentu stigle ukupno dvije ponude, te da iste sadržavaju sve uvjete navedene u javnom pozivu za dostavu ponuda.

Povjerenstvo će nastaviti s radom 5. prosinca 2018. (srijeda),  u 18,00 sati u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar, na koji se sastanak pozivaju i svi roditelji učenika koji su prijavili svoju namjeru realizacije posjete mađarskom parlamentu, kako bi se izvršio odabir najpovoljnije ponude.(1.d, 2.b, 2.c, 2.d, 3.a, 3.c, 3.d, 4.c, 4.d – Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar; 4.b – Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar).

Pozivaju se predstavnici ponuditelja, Putnička agencija putovanja plus i Putnička agencija Molnar travel d.o.o. da svoje ponude predstave  nazočnim roditeljima i članovima Povjerenstva.

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

U četvrtak 15. studenog 2018. godine sastalo se povjerenstvo za maturalni izlet u Bugarsku 3.a i 3.c razreda. Pristigle su ponude sljedećih putničkih agencija: Koncept putovanja iz Koprivnice, Blagec turist iz Križevaca i Molnar travel iz Bjelovara i sve tri agencije su zadovoljile uvjete natječaja. Roditeljski sastanak 3.a i 3.c razreda održat će se u četvrtak 29. studenog 2018. u 19:00 sati u prostorijama Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar. Pozivamo i predstavnike putničkih agencija da prezentiraju svoje programe.

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

____________________________________________________

Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

_____________________________________________________