Podijelimo znanje

Raspored radionica

Podijelimo znanje 2014. godine

PREZENTATORI 2014

Projekt Podijelimo znanje potiče kreativno iskorištavanje slobodnog vremena, a održava se od šk. god. 2007./2008. Za vrijeme trajanja projekta nastavu ne drže profesori, nego učenici koji se za to prijave. Oni svojim suučenicima kroz radionice, predavanja, glazbu i ples predstvaljaju svoje aktivnosti kojima se bave u slobodno vrijeme. Učenici koji se ne prijave za predavanje, moraju se prijaviti na barem 3 radionice/predavanja kojima žele prisustvovati.
Kao i na Danima slobodne nastave, profesori i za vrijeme ovog projekta dežuraju na predavanjima i vode evidenciju o prosutnosti učenika, a nakon projekta također se vrši analiza uspješnosti i izrađuje bilten.
Projekt Podijelimo znanje pandan je Danima slobodne nastave, a cilj im je potaknuti i stvoriti učinkovitiju komunikaciju među učenicima.