Rezultati

Ured za informiranje Europskog parlamenta, namijenjen srednjoškolcima u dobi od 16 do 18 godina iz cijele Hrvatske, raspisao je video natječaj #ovajputglasam na koji su se javili i učenici Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar.

Kako bi mogli sudjelovati u natječaju, učenici su morali poslati svoje video-uratke na tematski izazov zašto bi mladi u Hrvatskoj trebali izaći na izbore za Europski parlament 2019. godine. Na natječaju je sudjelovalo 37 timova iz cijele Hrvatske, a prema mišljenju žirija kao najbolji je izabran video uradak učenika EBB-a.

Tim naše škole u sastavu 24 učenika i 2 profesora mentora prisustvovati će programu Euroscola – simulaciji rada europskih zastupnika u Europskom parlamentu u Strasbourgu koja će se održati 18. listopada 2018.

Našim učenicima upućujemo čestitke i želimo im mnogo uspjeha u daljnjem radu.

A kako je izgledao najbolji rad, pogledajte na poveznici:

Željka Crnković, prof.

This entry was posted in Natjecanja. Bookmark the permalink.