Školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije

U ponedjeljak, 05. studenoga 2018. godine održano je školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije na kojem je sudjelovalo 10 učenika iz 2.d i 3.d razreda, smjer upravni referent. Natjecanje se je održalo u sklopu Europskog tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju u organizaciji profesorica iz kompjutorske daktilografije Aleksandre Hohnjec i Nikoline Stanivuković Medak. Učenici su se natjecali u desetominutnom desetoprstnom slijepom prijepisu teksta na tipkovnici koje se je održalo online.

Najbolji rezultat ostvarila je učenica Patricija Lacković s ostvarenih 2305 bodova, drugo mjesto osvojila je učenica Barbara Gillinger s 1991 bod i treće mjesto Dora Kolaric s 1880 bodova. Troje najboljih učenika sudjelovati će na međunarodnom natjecanju INTERSTENO.

Svim učenicima čestitam na postignutim rezultatima!

 Nikolina Stanivuković Medak, mag.oec.

This entry was posted in Natjecanja. Bookmark the permalink.

Comments are closed.