Školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije

U ponedjeljak, 05. studenoga 2018. godine održano je školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije na kojem je sudjelovalo 10 učenika iz 2.d i 3.d razreda, smjer upravni referent. Natjecanje se je održalo u sklopu Europskog tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju u organizaciji profesorica iz kompjutorske daktilografije Aleksandre Hohnjec i Nikoline Stanivuković Medak. Učenici su se natjecali u desetominutnom desetoprstnom slijepom prijepisu teksta na tipkovnici koje se je održalo online.

Najbolji rezultat ostvarila je učenica Patricija Lacković s ostvarenih 2305 bodova, drugo mjesto osvojila je učenica Barbara Gillinger s 1991 bod i treće mjesto Dora Kolaric s 1880 bodova. Troje najboljih učenika sudjelovati će na međunarodnom natjecanju INTERSTENO.

Svim učenicima čestitam na postignutim rezultatima!

 Nikolina Stanivuković Medak, mag.oec.