Školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije

U četvrtak, 23. studenoga 2017. godine održano je školsko natjecanje iz kompjutorske daktilografije na kojem je sudjelovalo 11 učenika (5 učenika iz 3.d razreda i 6 učenika iz 2.d razreda, smjer upravni referent). Natjecanje se je održalo u sklopu Europskog tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju. Učenici su se natjecali u desetominutnom desetoprstnom slijepom prijepisu teksta na tipkovnici koje se je održalo online.

Najbolji rezultat od učenika iz trećih razreda postigla je Anđela Bratanić s ostvarenih 2464 boda, drugo i treće mjesto osvojili su učenici Siniša Đipalo i Valentina Čengić. Najbolji rezultat od učenika iz drugih razreda postigla je Dora Kolaric s ostvarenih 2031 bod, drugo i treće mjesto osvojili su učenici Nejedli David i Rajna Aušperger. Troje najboljih učenika sudjelovati će na međunarodnom natjecanju INTERSTENO.

Svim učenicima čestitam na postignutim rezultatima!

Rezultati natjecanja

 Nikolina Stanivuković, mag.oec.

This entry was posted in Natjecanja. Bookmark the permalink.

Comments are closed.