Solidarnost 1.d na djelu (usprkos COVID-u)

Kako je mjesec solidarnosti ove godine, zbog epidemiološke situacije, protekao bez tradicionalne akcije Solidarnost na djelu, učenice i učenici 1.d razreda odlučili su ipak djelovati na svoj način. Na web stranicama Crvenog križa pronašli smo mogućnost darivanja paketa higijenskih potrepština i paketa osnovnih prehrambenih proizvoda. Brzo smo se dogovorili tko će što
donijeti te smo iskompletirali pa s djelatnicama gradske organizacije Crvenog križa dogovorili današnju primopredaju prikupljenih proizvoda. Srca su nam danas toplija i osmijeh je na licu zbog svjesnosti da radimo nešto za opće dobro.

Uz to, dobili smo i jedno veliko HVALA koje nas jedino može potaknuti da nam ovo bude samo prva u nizu humanitarnih akcija.

Razrednica: Branka Mišir, prof.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *